Witamina C

Jesteś troskliwą mamą i zwracasz dużą uwagę na to, aby zapewnić Twojemu dziecku właściwy rozwój? Aby proces wychowania i odpowiedniego dorastania, rozwoju dziecka przebiegł bez zakłóceń, nie wolno zapominać przede wszystkim o zapewnieniu dziecku odpowiedniej ilości witamin. Jakie jest zapotrzebowanie dziecka na witaminy? W jakiej postaci witamina C jest najlepiej przyswajana przez dzieci? Jak wybrać najlepszy produkt?

Na pewno masz dużo pytań, jednak odpowiedzi na wiele z nich możesz uzyskać bez bezpośredniej konsultacji z lekarzem. Wejdź na stronę internetową aptekamini.pl. To dobre miejsce na poszukiwanie informacji o witaminach. Bogaty asortyment produktów poprzedza ogólny opis dotyczący witaminy C oraz jej roli w dorastaniu dziecka. Jakie produkty masz do dyspozycji oraz jakie informacje możesz znaleźć na stronie internetowej Apteki Mini?

Witamina C jest dostępna w postaci:

  • gumy rozpuszczalnej, która występuje w trzech smakach: truskawkowym, pomarańczowym, cytrynowym. Guma rozpuszczalna z pewnością bardziej spodoba się dzieciom, niż tradycyjna tabletka, którą zazwyczaj kojarzy się z chorobą, a nie ze wspomaganiem organizmu odpowiednią ilością witamin;
  • pastylek do ssania z odpowiednią ilością witaminy C;
  • kropli i syropów;
  • saszetek z proszkiem, który należy rozpuścić w wodzie.

Różnorodność pozwala Ci na wybranie odpowiedniego suplementu, który zapewni Twojemu dziecku odpowiednią ilość witaminy C. Każdy produkt z witaminą C jest wyczerpująco opisany na stronie internetowej apteki.


Apteka Mini
Marii Skłodowskiej Curie 3
80-210 Gdańsk
tel. 58-621-02-14

cc-comics.pl